LUB

UMÓW WIZYTĘ

Rehabilitacja
  1. pl
  2. en
  3. uk
Rehabilitacja

Poniedziałek - piątek:
10:00 - 20:00

Rehabilitacja
Rehabilitacja
Rehadent Instagram
Rehabilitacja

WARSZAWA
ul. Lanciego 19 lok.127

Magdalena Milewska - więcej...

Przygotowanie do wizyty:

Celem uzyskania dokładnych wyników warto przygotować się do badania. Rekomendacje dotyczące poprawności wykonywania badań składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej wskazują na wykluczenie 24 godziny przed badaniem napojów na bazie kofeiny i alkoholu, unikanie intensywnego wysiłku fizycznego 12 godzin przed pomiarem, zgłoszenie się do badania 3-4 godziny po lekkim posiłku oraz opróżnienie pęcherza moczowego około 30 min przed badaniem.

 

Należy rówież pamiętać o zabraniu ze sobą wypełnionego tygodniowego dzienniczka bieżącego notowania spożycia żywności, listę przyjmowanych leków i suplementów diety oraz dokumentację medyczną.

 

Przeciwwskazania do badania:

Ciąża, rozrusznik, defibrylator serca lub inny stymulator bądź urządzenie dawkujące leki, padaczka, metalowe elementy w ciele np. endoprotezy

W trakcie pierwszej wizyty chcemy poznać wiodący problem zdrowotny i jego wpływ na sposób żywienia oraz stan odżywienia (badania składu ciała).

Wyniki badania składu ciała wraz z zaleceniami w zależności od złożoności problemu zdrowotnego będą przekazane podczas wizyty bądź przesłane drogą email.

Badanie wraz z pierwszą wizytą diagnostyczną przeprowadza dr n. o zdr. Magdalena Milewska – dietetyk specjalizujący się w postępowaniu dietetycznym u pacjentów z nowotworami głowy i szyi, z chorobami neurologicznymi, z zespołami geriatrycznymi oraz z rzadkimi zespołami genetycznymi.

Badanie składu ciała metodą impedancji bioelektrycznej pozwala między innymi na ocenę ilości tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej masy ciała (w tym masy mięśni i masy komórkowej), zawartości wody zewnątrzkomórkowej i wewnątrzkomórkowej. W badaniu wykorzystywane jest najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne BioScan 950 Touch i8.

Badanie należy do bezpiecznych i nieinwazyjnych metod analizy składu ciała. Nie mniej jednak istnieją przeciwwskazania.Badanie odbywa się w pozycji leżącej i trwa wraz z przygotowaniem około 10 minut.

Dietetyk

LUB

Rehadent

UMÓW WIZYTĘ

Rehabilitacja
Wirtualny spacer po Rehadent

Wirtualny spacer po Rehadent - zobacz

Rehadent adres

KONTO - PKO BP Nr 65 1020 1042 0000 8102 0367 3142

WARSZAWA ul. Lanciego 19 lok. 127

Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00

Godziny pracy
Rehadent numer telefonu
Rehadent